O FIRMIE OFERTA KONTAKT PROMOCJE STRONA GŁÓWNA
   

          Fasep jest  producentem innowacyjnych urządzeń przeznaczonych dla serwisów obsługi ogumienia a także światowym liderem dostarczającym sprzęt i rozwiązania techniczne dla serwisów samochodowych.
Strona główna

MENU
 Montażownice
 Wyważarki
 Podnośniki
 Geometria
 Klimatyzacja
 Wsparcie techniczne
AKTUALNOŚCI

UWAGA!
NOWE PROMOCJE W ANWA-TECH!
Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami w zakładce "PROMOCJE"
"JESTEŚMY W STANIE WYPOSAŻYĆ KAŻDY WARSZTAT"

- wywiad z Dyrektorem Generalnym Anwa-Tech!
Serdecznie zapraszamy do lektury.
SZKOLENIA Z NAPRAWY OGUMIENIA !!

- naprawy opon OTR / EM
- naprawy opon ciężarowych
- naprawy opon osobowych
- obsługa koła

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem info@anwa-tech.pl lub numerem tel. 22 760 09 1822 760 09 18.


 SFINANSUJ SWÓJ SPRZĘT POPRZEZ LEASING !!

Umożliwiamy naszym klientom zakup sprzętu poprzez leasing na korzystnych warunkach. Zapewniamy profesjonalną obsługę i pomoc w przeprowadzeniu całej procedury leasingowej. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z nowej formy współpracy. Naszym partnerem jest:

logo_raiffeisen_leasing

 NOWOŚĆ !! 

Specjalistyczna montażownica do kół 25"
Montażownica RASE TOP 2125 jest w pełni automatyczną maszyną przeznaczoną dla specjalistów  obsługujących koła niskoprofilowe oraz koła samochodów wyścigowych. Budowa urządzenia opiera się na tradycyjnej konstrukcji montażownicy jednak zawiera specjalistyczną przystawkę umożliwiającą pracę z kołami typu Run-Flat.
Szczegółowe informacje dostępne są w dziale "Montażownice Fasep".
WYSZUKIWARKA

szukaj

anwa-tech
OFERTA

Nasza firma zajmuje się wyposażeniem serwisów samochodowych i oponiarskich w urządzenia i materiały eksploatacyjne niezbędne do codziennej pracy. Rozbudowana sieć dystrybucyjno-handlowa składająca się m.in. z mobilnych przedstawicieli handlowych zapewnia szereg rozwiązań umożliwiających wygodną i szybką formę dostawy naszych produktów do klienta. Aby uczynić współpracę z naszymi klientami łatwiejszą, oferujemy różne formy finansowania, z których jedną z najczęściej wybieranych jest leasing. Aby ułatwić i przyśpieszyć procedury  związane z uzyskaniem finansowania na zakup urządzeń, podpisaliśmy umowę z jednym z liderów usług leasingowych.

logo_raiffeisen_leasing

Dlaczego leasing?

To nowoczesne forma finansowania, która pozwoli Ci na zaliczenie każdej raty za sprzęt do kosztu uzyskania przychodu. Dzięki temu oszczędzasz – zapłacisz mniejszy podatek dochodowy.
Ponadto dzięki leasingowi znacznie szybciej skorzystasz z odpisów podatkowych – nawet po 36 miesiącach maszyny będą w całości w kosztach Twojej firmy, podczas gdy w przypadku zakupu w kredycie czy też za gotówkę amortyzacja trwa aż 86 miesięcy.

Zalety naszej oferty:
  • Bardzo szybka decyzja -  nawet w 15 minut.
  • Leasing już od 102% -zmniejsz koszt leasingu o 700 zł w promocji  bankowo-leasingowej!
  • Nie musisz dostarczać nam dokumentów firmowych – wystarczy nam sam dowód osobisty, dla spółek prawa handlowego – dodatkowo pieczątka.
  • Sprzęt odbierzesz od razu – umowa będzie gotowa w pół godziny.

KATALOGI

12-02-2009_03-40-18__Wywazarki_FASEP_081111.pdf - 1.05 MB


12-02-2009_03-34-45__Montazownice_FASEP_081112.pdf - 516.58 KBCopyright © 2008 ANWA-TECH - projekt Achates www.abc.net.pl
O firmie Oferta Kontakt Promocje Strona główna