O FIRMIE OFERTA KONTAKT PROMOCJE STRONA GŁÓWNA
   

          Fasep jest  producentem innowacyjnych urządzeń przeznaczonych dla serwisów obsługi ogumienia a także światowym liderem dostarczającym sprzęt i rozwiązania techniczne dla serwisów samochodowych.
Strona główna

MENU
 Montażownice
 Wyważarki
 Podnośniki
 Geometria
 Klimatyzacja
 Wsparcie techniczne
AKTUALNOŚCI

UWAGA!
NOWE PROMOCJE W ANWA-TECH!
Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami w zakładce "PROMOCJE"




"JESTEŚMY W STANIE WYPOSAŻYĆ KAŻDY WARSZTAT"

- wywiad z Dyrektorem Generalnym Anwa-Tech!
Serdecznie zapraszamy do lektury.




SZKOLENIA Z NAPRAWY OGUMIENIA !!

- naprawy opon OTR / EM
- naprawy opon ciężarowych
- naprawy opon osobowych
- obsługa koła

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem info@anwa-tech.pl lub numerem tel. 22 760 09 1822 760 09 18.


 



SFINANSUJ SWÓJ SPRZĘT POPRZEZ LEASING !!

Umożliwiamy naszym klientom zakup sprzętu poprzez leasing na korzystnych warunkach. Zapewniamy profesjonalną obsługę i pomoc w przeprowadzeniu całej procedury leasingowej. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z nowej formy współpracy. Naszym partnerem jest:

logo_raiffeisen_leasing

 



NOWOŚĆ !! 

Specjalistyczna montażownica do kół 25"
Montażownica RASE TOP 2125 jest w pełni automatyczną maszyną przeznaczoną dla specjalistów  obsługujących koła niskoprofilowe oraz koła samochodów wyścigowych. Budowa urządzenia opiera się na tradycyjnej konstrukcji montażownicy jednak zawiera specjalistyczną przystawkę umożliwiającą pracę z kołami typu Run-Flat.
Szczegółowe informacje dostępne są w dziale "Montażownice Fasep".




WYSZUKIWARKA

szukaj

anwa-tech
KONTAKT

Anwa-Tech sp. z o.o.

3-go Maja 89
05-071 Sulejówek
tel. +48 (22) 783 41 62
fax +48 (22) 783 91 26
info@anwa-tech.pl


Nasz rachunek to:
Raiffeisen Bank S.A.
49175000090000000007278578


WYPOSAŻENIE SERWISÓW SAMOCHODOWYCH

SIEDZIBA GŁÓWNA

ul. 3-go Maja 89
05-071 Sulejówek

Krzysztof Andrasiak    
tel. +48 (22) 760 09 18
fax  +48 (22) 783 91 26
kandrasiak@anwa-tech.pl
 


ODDZIAŁ BIELSKO-BIAŁA

ul. Gałczyńskiego 2
43-300 Bielsko-Biała

Jarosław Tatar    
tel.  +48 509 580 796
 


MEBLE I NARZĘDZIA

ul. Dworcowa 20
05-070 Sulejówek

Wiesław Maciejewicz
  Michał Szkopiński
tel. +48 (22) 783 16 80
fax  +48 (22) 783 35 65

wmaciejewicz@anwa-tech.pl
  tel. +48 (22) 783 16 80
fax  +48 (22) 783 35 65
mszkopinski@anwa-tech.pl


REGIONALNI PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI

Woj.
pomorskie, zachodnio-pomorskie
Jerzy Wiktorski
tel.
+48 509 580 802
jwiktorski@anwa-tech.pl

Woj. kujawsko-pomorskie
Grzegorz Godlewski
tel. +48 530 623 505
ggodlewski@anwa-tech.pl

Woj. podlaskie
Robert Panasewicz
tel. +48 535 300 550
rpanasewicz@anwa-tech.pl

Woj.
podlaskie
Grzegorz Wróblewski
tel. +48 509 580 803
gwroblewski@anwa-tech.pl

Woj. mazowieckie, łódzkie, warmińsko-mazurskie
Paweł Patajewicz
tel. + 48 509 580 801
ppatajewicz@anwa-tech.pl

Woj. mazowieckie
Grzegorz Rosik
tel. +48 509 580 804
grosik@anwa-tech.pl

Woj.mazowieckie, lubelskie
Mariusz Talacha
tel. +48 509 580 806
mtalacha@anwa-tech.pl

Woj. łódzkie, wielkopolskie
Rafał Szwalski
tel. +48 533 301 039
rszwalski@anwa-tech.pl

Woj. śląskie, małopolskie
Jarosław Tatar
tel. +48 509 580 796
jtatar@anwa-tech.pl

Woj. dolnośląskie, opolskie
Waldemar Paluszkiewicz
tel. +48
530 625 117
wpaluszkiewicz@anwa-tech.pl


Woj. podkarpackie
Mariusz Gral
tel. +48 509 580 805
mgral@anwa-tech.pl



Copyright © 2008 ANWA-TECH - projekt Achates www.abc.net.pl
O firmie Oferta Kontakt Promocje Strona główna